وب سایت حاج موسی محمدی جوانترین خیر
ممنوعیت استفاده بدون اجازه از مطالب سایت PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط ali   
جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۸

مدیریت سایت لازم می داند جهت برخورد با برخی افراد سودجو؛ به اطلاع تمامی کاربران عزیز برساند: مطابق ماده 12 فصل سوم قانون جرایم اینترنتی که صراحتا عنوان می دارد «هرکس به طور غیرمجاز داده‌های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یک میلیون ریال تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.» هر گونه نقل یا برداشت یا استناد یا کپی مطالب از این وبسایت بدون داشتن اجازه کتبی از مدیریت سایت غیر مجاز و ممنوع بوده و قابل تعقیب قانونی می باشد.

آخرین به روز رسانی در جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۰
 
حاج موسی قید ریاست را زد تا یک معلول مشغول کار شود ... PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۸

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کرمان کریم مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان با بیان اینکه موسی محمدی از چهره های خوش نام در کشور است از اقدام ارزشمند این فرد نیکوکار قدردانی کرد و گفت : این کار ارزشمند این پیام را دارد که معلولان را باید باور کنیم .وی از اقدامات ارزشمند موسی محمدی به جامعه معلولان و فراهم کردن زمینه ازدواج معلولان قدردانی کرد و افزود : فرهنگ سازی مهم ترین راهکار برای رفع موانع ازدواج است و باید نگاه مادی خانواده ها و زوج های جوان را نسبت به مقوله ازدواج از بین ببریم. کرمی فرماندار زرند نیز گفت : با تلاش موسی محمدی خدمات ارزنده ای به جامعه معلولان صورت گرفته است به طوری که تا کنون 89 زوج توانخواه مراسم جشن آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند. وی افزود : خانواده ها باید سخت گیری های خود را در زمینه ازدواج جوانان کاهش دهند.

حاج موسی محمدی جوان خیّر و مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج معلولان شهرستان زرند گفت : خدمت به معلولان خدمت به نبی اکرم(ص) است.محمدی تصریح کرد : از 2 سال قبل مکاتباتی با استاندار مبنی بر استعفایم داشتم و درخواست کردم که برای اشتغال یک معلول با استعفایم موافقت شود که در نهایت با درخواست اینجانب موافقت شد و آقای مهدی جمالی زاده معلول جسمی حرکتی با مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی جذب هلال احمر شد .وی با ابراز خرسندی از مراسم تودیع خود گفت : این مراسم بهترین لحظه عمر من بود که توانستم کار بسیار کوچکی در قبال اشتغال معلولان انجام دهم.این خیر نیکوکار در زمینه فراهم کردن زمینه ازدواج معلولان ، اهدای خون ، نگهداری معلولان، اهدای عضو ، اشتغال معلولان و کار آفرینی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است . در حاشیه این مراسم جشن ازدواج 2 زوج معلول برگزار شد و به گفته موسی محمدی تاکنون زمینه ازدواج 89 زوج معلول در شهرستان زرند فراهم شده که رتبه اول کشوری را در این زمینه به خود اختصاص داده است.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۳۹
 
پدر مهربان معلولان ... PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۶

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۷
 
استفتاء حاج موسی از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای «مد ظله العالی» PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۶

خدمت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی)

سلام علیکم

احتراما اینجانب موسی محمدی ساکن روستای زلزله زده سال 56 از کودکی تحت پوشش کمیته امداد بوده ام. به لطف خداوند و با کمک و سرمایه اولیه این نهاد و همسرم که بستگان خود را در زلزله از دست داده با کمک هم قالیبافی را شروع کرده و در سال 74 مددجوی نمونه واحد خودکفایی در امر قالیبافی شناخته شدم. مجددا از هزار قطعه مرغ کارم را شروع کردم که آنها را به 57 هزار قطعه رساندم. صاحب سرمایه شدم و احساس کردم باید زکات فقرم را بدهم. پس به کارهای خیرخواهانه دست زده ام و در حال حاضر بیش از 210 نفر معلولین ذهنی را در سه فاز نگه داری میکنم. نیز در سال 88 کا آفرین برتر استان کرمان شناخته شدم. کار آفرینی که حتی یک ریال هم وام از دولت نگرفته ام. مجددا جوانترین واقف شدم که بیش از 11 رقبه وقف داشته ام که داستان زندگی حقیر مثنوی هزار من کاغذ می خواهد. در سفر ریاست جمهوری از من خواسته شد که دیداری با آقای احمدی نژاد داشته باشم ولی برای دیدار با من سید مجتبی هاشمی مشاور ارشد ایشان آمدند و از من پرسیدند : «جه می خواهید؟» در جواب آن گفتم : «شما از من چه می خواهید؟!» ایشان طی نامه شماره 58363 مورخ 89/3/16 به آقای ضرغامی دستور داد مستند زندگی حقیر ساخته شود تا الگویی برای دیگر جوانان بخصوص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در آید. هم چنین وزیر محترم فن آوری اطلاعات نیز طی نامه ای به استاندار کرمان به شماره 11/7054 مورخ 89/3/22 دستور دادند که از صدا و سیما خواسته شود مستند زندگی بنده جهت الگو به آحاد جامعه ساخته شود. همچنین کارگردانان صدا و سیما طی نامه شماره 82/805 مورخ 82/5/28 که به پیوست موجود می باشد اعلام نموده اند که پخش نکردن مستند زندگی بنده کوتاهی محسوب می شود. بنابراین از من تقاضا نمودند که این کار باید انجام شود . لذا با توجه به توضیح جمیع جهات اکنون بنده مانده ام که آیا کارهای خیری که انجام شده و معامله ای که با خدا صورت گرفته در صورت پخش لطف و توفیقاتی که خدا به من عطا نموده شبهه ریا بر آن مترتب میگردد؟ از طرفی نیز عدم انجام چنین اقداماتی کفران نعمت محسوب نمی شود؟ چرا که خود نیز احساس میکنم که با ساخت فیلم و اقدامات مشابه از جمله راه اندازی یک سایت قادر خواهم بود با انتقال تجربیات اندک خویش گامی در جهت ایجاد روحیه خود باوری در نسل جوان و جویای رشد و پیشرفت و همچنین ایجاد روحیه ایثار و فداکاری و ترویج فرهنگ وقف و خیر پروری بردارم. لذا خواهشمند است مرا راهنمایی فرمایید.

موسی محمدی

 

پاسخ:

نکته : رهبری معظم «حفظه الله» پاسخ به سوال ایشان را به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی حوزه علمیه قم واگذار کردند که متن پاسخ آن مرکز محترم بدین شرح است :

بسمه تعالی

برادر عزیز شما و همسر گرامیتان به حمد الله با لطف الهی و اراده و پشتکاری که داشته اید (که آن هم به مدد الهی بوده است) به موفقیت هایی رسیده، اکنون تبدیل به الگویی حسنه برای دیگران گشته اید. موفقیت و توفیق شما را به شما تبریک گفته و از خدای بزرگ و مهربان خواستاریم که مستدام و روز افزون باشد. بر اساس آیه «و اما بنعمه ربک فحدث : نعمت پروردگارت را بازگو» (ضحی: 11) اجازه دهید مستند شما پخش شود و افراد بسیاری را به راه خیر و موفقیت سوق دهد.

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

آخرین به روز رسانی در جمعه ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۲
 
"چرا حاج موسی از جشنواره کارآفرینی برتر سال91 علی رغم کسب امتیاز لازم انصراف داد" PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۵

{حضرت علی می فرماید :زمانی شهرها آباد می شوند که مردم یکدیگر وشهر خود را دوست داشته باشند }

سرورگرامی جناب آقای حسن رحمانی

مدیرکل محترم کار واموراجتماعی استان کرمان

با سلام

احتراما ضمن تبریک به حضرتعالی به اطلاع می رساند از آنجایی که به لطف خداوند وعنایت خاص ائمه اطهار و با عشق به کار وخدمت به خلق و با نیت اینکه گره از کارمردم باز نمایم با تیم کاری که اکثرا معلول و از خانواده محروم و با اخلاص بوده اند کار را شروع نمودم و در این مسیر احساس مدیریت در این مجموعه به خود راه نداده ام بلکه به عنوان نوکر و همکار در کنار بچه ها و همکاران مخلصم تلاش وکوشش نموده ام و روز به روز درهای رحمت الهی باز شد و باعث گردید که در سال 89به عنوان کارآفرین برتر استان کرمان و در همان سال به عنوان کار آفرین رتبه اول جشنواره سازمان بهزیستی کشور انتخاب و مجددا در سال 90کارآفرینی رتبه اول کشوری در بخش امور اجتماعی وزارت کار شناخته شدم و از دست رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور و وزیر کار و استاندار لوح سپاس دریافت نمودم و تمامی این موفقیت ها ناشی از تلاش همکاران و دعای خیر بچه های معصومم بوده است لذا امروز احساس می کنم کار آفرینی در این مملکت اسلامی که با خون هزاران شهید به دست آمده و توسط یکی از صلاله های پاک حضرت زهرا(س) اداره می شود و استکبار جهانی نیز که به جنگ اقتصادی این ملت آمده است هر کس درهر لباسی که باشد و بتواند که حتی یک شغل هم ایجاد کند مانند رزمنده گان دفاع مقدس می باشد.امروز هم درب شهادت باز است و کسانی که با نیت خالص در این راستا قدم برمی دارند حتی اگر کشته هم شوند اجر وپاداش شهید را دارند.وباتوجه به اینکه به دلیل گسترش فعالیت های اینجانب مجددا کمیته ارزیابی جشنواره کار آفرینی استان کرمان در سال 91 رتبه اول در بخش خدمات اینجانب را انتخاب نموده و در ماه های آینده قصد تجلیل از اینجانب را دارند.ضمن تقدیر تشکر ازکلیه اعضای کمیته ها که بنده را مورد لطف قرار داده اند و بنده به لحاظ ارج نهادن  سپاس از کارآفرینان دیگرکه امروز نقش ایشان مانند  فرماندهان زمان جنگ است انصراف خود را اعلام و خواهشمند است اسم حقیر را حذف نموده و از کارافرینی که امتیاز بعد از من را کسب نموده تجلیل گرددتا شاید آن کارآفرین آبرو و اعتباری در بین جامعه کسب نماید و بتواند با انگیزه و تلاش مضاعف ازین آبروی بدست آورده در جهت خدمت به مردم  و نظام هزینه نماید و در پایان خدایا به ما توفیق عنایت فرما که در جهان ابدی شرمنده شهداء نباشیم.

آخرین به روز رسانی در جمعه ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۳
 
اهداء3 واحد مسکونی برای استفاده رایگان زوج های جوان PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۱

موسی محمدی جوان ترین خیّر وواقف کشور در یک حرکت خداپسندانه نسبت به ساخت 3واحد مسکونی برای استفاده زوج هایی که در شب ازدواج حضرت علی (ع)وحضرت فاطمه (س)پیوند زناشویی می بندند ، اقدام نمود.

این خیر زرندی که قریب به 8سال است با برگزاری مراسم ازدواج برای نیازمندان در این امر خداپسندانه گام نهاده تاکنون مراسم عروسی 179 زوج را برگزار کرده است .


موسی محمدی که در اول ذیحجه سالجاری نیز با برپایی مراسم 10زوج در محل سقاخانه زرند این کار خیر خود را ادامه داده با ابتکاری نو ضمن ساخت 3واحد مسکونی در روستای طالقانی وشهرک ولیعصر (عج) زرند واهداء این واحدها برای استفاده یک سال به زوجین ،زمینه ازدواج آسان جوانان را فراهم نموده است .

وی در گفتگو با خبر نگار ان هزینه ساخت این واحدها را حدود 90 میلیون تومان عنوان کرد وگفت : یکی از این واحدها در شهرک طالقانی و2واحد دیگر در طبقه فوقانی منزل مسکونی خودم ساخته شده که ساختمان واقع در روستای طالقانی وقف گردیده است .

جوانترین واقف کشور تصریح کرد : این واحدها به مدت یک سال به صورت رایگان در اختیار کسانی که در این شب های مبارک ،ازدواج کنند قرار می گیرد وپس از آن در سال آینده زوج های دیگری که در همین شب ازدواج کنند در این منازل ، ساکن خواهند شد .

محمدی هدف خود را از این کار ترویج فرهنگ ازدواج جوانان وتوجه خیّرین برای اختصاص دادن بخشی از درآمد های خود برای این امر مهم عنوان کرد وخاطر نشان ساخت : بر اساس عهدی که با خدا بسته ام سعی کردم هر سال در سالروز ازدواج دو ستاره آسمانی ، حضرت علی (ع) وحضرت فاطمه (س) ، مراسم ازدواج زوج هایی که در تأمین مخارج عروسی خود با مشکل مواجه هستند را برگزار نمایم تارحمت وبرکت آن دو بزرگوار شامل حال ماشود .

وی در خصوص برگزاری مراسم ازدواج در شب اول ذی الحجه سالجاری مصادف با شب ازدواج امیر المومنین (ع) وحضرت فاطمه (س) گفت : امسال نیز مراسم ازدواج 10 زوج در سقاخانه زرند برگزار گردید که در این مراسم برای 2 هزار نفر شام تدارک دیده شده بود واز خانواده هر عروس وداماد 300 مهمان حضور داشت .

محمدی یادآور شد : فرماندار زرند نیز با حضور در این مراسم ، هدایایی را به زوج های جوان اهداء نمود.

وی همچنین از همکاری ستاد نماز جمعه ، کمیته بانوان فرمانداری ، بهزیستی ، وهیأت امنای سقا خانه شهرستان زرند در جهت برگزاری این مراسم تقدیر وتشکر کرد .

شایان ذکر است این واحدهای مسکونی همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) وحضرت فاطمه (س) با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده ولی فقیه در هلال احمرومسئولین شهرستانی افتتاح گردید .

همچنین همزمان با این روز خجسته کلنگ احداث یادمان 41معلم مکتب خانه جنت القرآن ریحانه الرسول (ص) در روستای طالقانی زرند به زمین زده شد .

موسی محمدی که هزینه احداثاین یادمان را تأمین نموده در مراسم کلنگ زنی گفت: خداوندا برای نشر معارف آرامش بخش کلامت ، خانه ای بنا می کنیم تا بی خردان که به ساحت مقدس قرآناهانت می کنند ، بدانند که ریشه خود را سوزانده اند وکتاب مقدس قرآن روز به روز عزیزتر خواهد شد .

گفتنی است روستای طالقانی زرند با داشتن 41 مربی که در مکتب خانه ها ، قرآن را به علاقمندان آموزش می دادند ، به روستای دار العباد مشهور بوده است .

آخرین به روز رسانی در جمعه ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۳
 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 3
آگهی